Kilka słów o naszym serwisie

AUTOSPOT zajmuje się kompleksową naprawą samochodów osobowych. Zlecone naprawy wykonujemy uczciwie, fachowo i sprawnie, udzielając oczywiście pełnej gwarancji, by jazda Państwa samochodem stała się bezpieczniejsza. Naprawy mechaniczne nie stanowią dla nas problemu.

Poznaj AutoSpot

Sprawdź naszą pełną ofertę.

Oferujemy m.in. ogólną mechanikę samochodową, diagnostykę komputerową, wulkanizacje, geometrię kół, serwis klimatyzacji.

Oferta AutoSpot

Jak do nas trafić ?

AutoSpot znajduje się w centrum miejscowości Kozy. Dojazd nie będzie na pewno stanowił problemu. Sprawdź dokładne wskazówki jak do nas trafić.

Jak trafić do AutoSpot

wulkanizacja

Sprawdź co możemy Tobie zaoferować - AutoSpot Łukasz Krawiec

Opony są najważniejszym elementem, wpływającym na przyczepność naszego samochodu do drogi i jedynym bezpośrednim kontaktem pojazdu z nawierzchnią. Ich stan ma znaczący wpływ na bezpieczeństwo jazdy.

Opony - Wulkanizacja AutoSpot

Gdy średnia dobowa temperatura spadnie poniżej 7st. Celsjusza, zaleca się wymianę opon na zimowe. Jest to bardzo istotne, gdyż mieszanka gumowa bieżnika opony zimowej ma specjalną, unikalną recepturę, pozwalającą na zachowanie jego elastyczności w niskich temperaturach oraz odpowiedni kształt z właściwą ilością nacięć, które powodują lepszą kierowalność, skrócenie drogi hamowania i lepszą przyczepność w warunkach zimowych

Stan opon, prawidłowe ciśnienie w oponach i dopasowanie rodzaju opon do warunków klimatycznych (opony letnie i zimowe) to jedne z najważniejszych czynników wpływających na nasze bezpieczeństwo.

W naszym serwisie proponujemy szybkie, profesjonalne i bezproblemowe usługi związane z ogumieniem, diagnostyką, naprawą i wymianą. Zawsze staramy się spełnić wszelkie wymagania naszych klientów, dlatego warto zdecydować się na usługi naszej firmy. Każda naprawa czy wymiana opon w naszym wykonaniu to gwarancja wysokiej jakości, solidności i przede wszystkim bezpieczeństwo. Zachęcamy do kontaktu i wizyty w naszym serwisie samochodowym, a na pewno będą Państwo zadowoleni z naszych profesjonalnie świadczonych usług.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa, komfortu jazdy i ekonomicznego zużywania się opon po zmianie opon zalecamy dokonanie kontroli i w przypadku potrzeby regulacji geometrii i zbieżności kół. W tym celu prosimy o zapoznanie się z zakładką -> geometria kół.

BMW SKODA TOYOTA AUDI VOLKSWAGEN SUBARU SAAB NISSAN MINI LEXUS KIA JEEP INFINITY VOLKSWAGEN MITSUBISHI VOLVO MERCEDES HONDA FORD FIAT CITROEN CHEVROLET LANCIA ALFA ROMEO OPEL