Kilka słów o naszym serwisie

AUTOSPOT zajmuje się kompleksową naprawą samochodów osobowych. Zlecone naprawy wykonujemy uczciwie, fachowo i sprawnie, udzielając oczywiście pełnej gwarancji, by jazda Państwa samochodem stała się bezpieczniejsza. Naprawy mechaniczne nie stanowią dla nas problemu.

Poznaj AutoSpot

Sprawdź naszą pełną ofertę.

Oferujemy m.in. ogólną mechanikę samochodową, diagnostykę komputerową, wulkanizacje, geometrię kół, serwis klimatyzacji.

Oferta AutoSpot

Jak do nas trafić ?

AutoSpot znajduje się w centrum miejscowości Kozy. Dojazd nie będzie na pewno stanowił problemu. Sprawdź dokładne wskazówki jak do nas trafić.

Jak trafić do AutoSpot

geometria kół

Sprawdź co możemy Tobie zaoferować - AutoSpot Łukasz Krawiec

Oferujemy pełną komputerową geometrie kół przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń, aby zapewnić precyzję i dokładność. Ponadto po każdym pomiarze otrzymują Państwo wydruk z zamieszczonymi danymi obrazującymi stan przed jak i po regulacji wraz z przyjętą przez producenta samochodu tolerancją dla poszczególnych kątów.

Geometria odpowiada za to jak auto się prowadzi. Aby kierowca dobrze się czuł w swoim samochodzie, zachowanie pojazdu w różnych warunkach drogowych musi być przewidywalne. Auto musi pokonywać nierówności na drodze i zakręty oraz hamować zachowując stabilność.

 • Geometria kół ma ogromny wpływ na:
  • bezpieczeństwo jazdy,
  • zużycie paliwa,
  • zużycie ogumienia,
  • zużycie elementów układu kierowniczego,
  • sterowalność auta,
  • przyczepność,
  • stabilność i szybkość.

Zbieżność i kąt pochylenia kół jest najważniejsze, gdyż mamy wyboiste i dziurawe drogi. Należałoby sprawdzać geometrię kół raz w roku przed rozpoczęciem każ¬dego sezonu letniego, natomiast przy zakupie używanego samochodu należy to zrobić od razu.

Właściwa zbieżność kół za¬pewnia uniknięcie poślizgu bocznego, poprawia w ogóle stabilność samochodu w czasie jazdy.

Więc śmiało, sprawdź dostępność i wstąp na oględziny.

BMW SKODA TOYOTA AUDI VOLKSWAGEN SUBARU SAAB NISSAN MINI LEXUS KIA JEEP INFINITY VOLKSWAGEN MITSUBISHI VOLVO MERCEDES HONDA FORD FIAT CITROEN CHEVROLET LANCIA ALFA ROMEO OPEL