Kilka słów o naszym serwisie

AUTOSPOT zajmuje się kompleksową naprawą samochodów osobowych. Zlecone naprawy wykonujemy uczciwie, fachowo i sprawnie, udzielając oczywiście pełnej gwarancji, by jazda Państwa samochodem stała się bezpieczniejsza. Naprawy mechaniczne nie stanowią dla nas problemu.

Poznaj AutoSpot

Sprawdź naszą pełną ofertę.

Oferujemy m.in. ogólną mechanikę samochodową, diagnostykę komputerową, wulkanizacje, geometrię kół, serwis klimatyzacji.

Oferta AutoSpot

Jak do nas trafić ?

AutoSpot znajduje się w centrum miejscowości Kozy. Dojazd nie będzie na pewno stanowił problemu. Sprawdź dokładne wskazówki jak do nas trafić.

Jak trafić do AutoSpot

Diagnostyka komputerowa

Sprawdź co możemy Tobie zaoferować - AutoSpot Łukasz Krawiec

Powszechność komputerów diagnostycznych jest konsekwencją tego, że współczesne samochody charakteryzują się coraz bardziej złożonym systemem i nafaszerowane są sterownikami elektronicznymi co sprawia, że podczas naprawy pojazdów niezbędna staje się niezawodna diagnostyka komputerowa.

Prawidłowa diagnoza samochodu znacznie ułatwia, przyspiesza oraz ukierunkowuje dalsze czynności związane z naprawą samochodu, a co za tym idzie podnosi efektywność wykonywanej usługi i minimalizuje koszty naprawy.

Proces naprawczy rozpoczyna się od rzetelnej diagnozy usterki. Dopiero kolejnym etapem jest naprawa właściwa czyli wymiana uszkodzonego elementu.

Diagnostyka Przy naprawach korzystamy z nowoczesnych i specjalistycznych narzędzi i urządzeń diagnostycznych oraz wiedzy i doświadczeniu, co gwarantuje usługi na najwyższym poziomie, a samo badanie przebiega sprawnie oraz daje szeroką gamę możliwości.

Diagnostyka komputerowa polega na odczytaniu kodów usterek i parametrów pracy ze sterownika badanego układu. Jeśli zapaliła się kontrolka np. ABS należy wykonać diagnozę komputerową, aby szybko ustalić co jest przyczyną awarii.

Dzięki profesjonalnej diagnostyce komputerowej szybko rozpoznamy i skasujemy błędy podstawowe sterowników silnika i układów bezpieczeństwa. Zresetujemy wskaźniki inspekcji serwisowej, wymiany oleju, dokonamy ustawienia świateł i skasujemy błędy serwisowe.

Sprawdź elektronikę w swoim samochodzie! Poddaj go diagnozie komputerowej!

BMW SKODA TOYOTA AUDI VOLKSWAGEN SUBARU SAAB NISSAN MINI LEXUS KIA JEEP INFINITY VOLKSWAGEN MITSUBISHI VOLVO MERCEDES HONDA FORD FIAT CITROEN CHEVROLET LANCIA ALFA ROMEO OPEL