Kilka słów o naszym serwisie

AUTOSPOT zajmuje się kompleksową naprawą samochodów osobowych. Zlecone naprawy wykonujemy uczciwie, fachowo i sprawnie, udzielając oczywiście pełnej gwarancji, by jazda Państwa samochodem stała się bezpieczniejsza. Naprawy mechaniczne nie stanowią dla nas problemu.

Poznaj AutoSpot

Sprawdź naszą pełną ofertę.

Oferujemy m.in. ogólną mechanikę samochodową, diagnostykę komputerową, wulkanizacje, geometrię kół, serwis klimatyzacji.

Oferta AutoSpot

Jak do nas trafić ?

AutoSpot znajduje się w centrum miejscowości Kozy. Dojazd nie będzie na pewno stanowił problemu. Sprawdź dokładne wskazówki jak do nas trafić.

Jak trafić do AutoSpot

O nas

Poznaj bliżej nasz serwis samochodowy - AutoSpot Łukasz Krawiec

AUTOSPOT zajmuje się kompleksową naprawą samochodów osobowych. Zlecone naprawy wykonujemy uczciwie, fachowo i sprawnie, udzielając oczywiście pełnej gwarancji, by jazda Państwa samochodem stała się bezpieczniejsza. Naprawy mechaniczne nie stanowią dla nas problemu.

Mamy świadomość, że chcąc poważnie konkurować z serwisami autoryzowanymi musimy być świetnie przygotowani zarówno pod względem teoretycznym jak i sprzętowym. Do napraw stosujemy wysokiej klasy specjalistyczny sprzęt renomowanych firm. Stale inwestując i wykorzystując nowocześnie wyposażone zaplecze możemy stawić czoło nawet najbardziej skomplikowanym usterkom.

Przyjmując samochód wspólnie z Państwem ustalamy wymiar obsługi pojazdu. Po wstępnych oględzinach i weryfikacji podajemy zakres usługi, oraz jej wstępny kosztorys, a w razie konieczności rozszerzenia zakresu naprawy, staramy się na bieżąco informować o nieprzewidzianych kosztach, które ewentualnie pojawią się podczas wykonywanych prac. Jesteśmy profesjonalistami - poświęcimy Państwu czas – wytłumaczymy, zaproponujemy najdogodniejsze rozwiązania i dobierzemy właściwe produkty, tak, aby przez jak najkrótszy czas byli Państwo pozbawieni możliwości korzystania z własnego pojazdu.

Odwiedzając nasz serwis możecie Państwo być pewni indywidualnej porady oraz najwyższej jakości profesjonalnie wykonywanych przez nas usług.

Mogą się do nas Państwo zwrócić również przez zakupem auta, a my z chęcią dokonamy jego przeglądu oraz udzielimy fachowych porad.

Robimy wszystko, abyście Państwo byli zadowoleni z naszej pracy i zawsze mogli bezpiecznie wrócić do swoich domów. Wszystkim, którzy dotychczas skorzystali z naszych usług serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że w razie potrzeby będą wiedzieli, gdzie udać się po pomoc. Postaramy się nie zawieść Państwa oczekiwań. Wszystkich potencjalnych, nowych klientów zapraszamy do bezpośredniego odwiedzenia naszej firmy i przekonania się, że cena jest pojęciem względnym w odniesieniu do wysokiej jakości wykonanej usługi.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z Naszych usług.
AutoSpot Łukasz Krawiec

  •  
  • o nas

BMW SKODA TOYOTA AUDI VOLKSWAGEN SUBARU SAAB NISSAN MINI LEXUS KIA JEEP INFINITY VOLKSWAGEN MITSUBISHI VOLVO MERCEDES HONDA FORD FIAT CITROEN CHEVROLET LANCIA ALFA ROMEO OPEL