Kilka słów o naszym serwisie

AUTOSPOT zajmuje się kompleksową naprawą samochodów osobowych. Zlecone naprawy wykonujemy uczciwie, fachowo i sprawnie, udzielając oczywiście pełnej gwarancji, by jazda Państwa samochodem stała się bezpieczniejsza. Naprawy mechaniczne nie stanowią dla nas problemu.

Poznaj AutoSpot

Sprawdź naszą pełną ofertę.

Oferujemy m.in. ogólną mechanikę samochodową, diagnostykę komputerową, wulkanizacje, geometrię kół, serwis klimatyzacji.

Oferta AutoSpot

Jak do nas trafić ?

AutoSpot znajduje się w centrum miejscowości Kozy. Dojazd nie będzie na pewno stanowił problemu. Sprawdź dokładne wskazówki jak do nas trafić.

Jak trafić do AutoSpot

Mechanika pojazdowa

Sprawdź co możemy Tobie zaoferować - AutoSpot Łukasz Krawiec

Współczesne auta niczym już nie przypominają prostych konstrukcji sprzed lat, kiedy każdy z nas na własną rękę, za pomocą śrubokrętu i młotka, dokonywał „przeglądów” i napraw usterek.

Ciągły rozwój techniki, technologii, coraz większe wymogi względem bezpieczeństwa, komfortu aut spowodowały, że dzisiejsze samochody to skomplikowana konstrukcja elektronicznych podzespołów i urządzeń, których nieprawidłową pracę potrafią zdiagnozować tylko fachowcy.

Wykonujemy naprawę aut różnych marek. W celu uzyskania jak najwyższych rezultatów, wykorzystujemy możliwie najbardziej optymalne rozwiązania dla danego pojazdu. Wieloletnie doświadczenie z zakresu mechaniki pojazdowej, a także rozległa wiedza teoretyczna sprawiają, że naprawę wykonujemy precyzyjnie i sprawnie zachowując najwyższą jakość usług. Specjalizujemy się w usuwaniu różnego rodzaju usterek, także tych nietypowych i trudnych do zdiagnozowania, więc naprawy mechaniczne nie stanowią dla nas problemu.

Dokonujemy napraw samochodów w pełnym zakresie, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu realizujemy naprawy wszystkich marek. Nowoczesne zaplecze diagnostyczno- techniczne jest gwarancją, iż stosujemy najwyższej jakości sprzęt oraz najnowsze technologie, co sprawia, że możemy stawić czoło nawet najbardziej skomplikowanym usterkom.

Przyjmując samochód wspólnie z Państwem ustalamy wymiar obsługi pojazdu. Po wstępnych oględzinach i weryfikacji podajemy zakres usługi, oraz jej wstępny kosztorys, a w razie konieczności rozszerzenia zakresu naprawy, staramy się na bieżąco informować o nieprzewidzianych kosztach, które ewentualnie pojawią się podczas wykonywanych prac. Jesteśmy profesjonalistami - poświęcimy Państwu czas – wytłumaczymy, zaproponujemy najdogodniejsze rozwiązania i dobierzemy właściwe produkty, tak, aby przez jak najkrótszy czas byli Państwo pozbawieni możliwości korzystania z własnego pojazdu.

BMW SKODA TOYOTA AUDI VOLKSWAGEN SUBARU SAAB NISSAN MINI LEXUS KIA JEEP INFINITY VOLKSWAGEN MITSUBISHI VOLVO MERCEDES HONDA FORD FIAT CITROEN CHEVROLET LANCIA ALFA ROMEO OPEL