Kilka słów o naszym serwisie

AUTOSPOT zajmuje się kompleksową naprawą samochodów osobowych. Zlecone naprawy wykonujemy uczciwie, fachowo i sprawnie, udzielając oczywiście pełnej gwarancji, by jazda Państwa samochodem stała się bezpieczniejsza. Naprawy mechaniczne nie stanowią dla nas problemu.

Poznaj AutoSpot

Sprawdź naszą pełną ofertę.

Oferujemy m.in. ogólną mechanikę samochodową, diagnostykę komputerową, wulkanizacje, geometrię kół, serwis klimatyzacji.

Oferta AutoSpot

Jak do nas trafić ?

AutoSpot znajduje się w centrum miejscowości Kozy. Dojazd nie będzie na pewno stanowił problemu. Sprawdź dokładne wskazówki jak do nas trafić.

Jak trafić do AutoSpot

serwis klimatyzacji

Sprawdź co możemy Tobie zaoferować - AutoSpot Łukasz Krawiec

Klimatyzacja znacząco przyczynia się do komfortu jazdy. Przegrzanie kabiny powoduje, że szybciej przychodzi przemęczenie i spada zdolność koncentracji. Gdy temperatura na dworze jest wysoka podczas 1,5 h jeździe w samochodzie nasza koncentracja spada do 65 %.

Kierowcy często przypominają sobie o klimatyzacji na wiosnę, gdy zaczyna się robić ciepło. To błąd. Powinniśmy ją bowiem włączać o każdej porze roku, również zimą. Wskazane jest uruchamianie przynajmniej raz w tygodniu na pięć czy dziesięć minut, natomiast przynajmniej raz w roku warto przeprowadzić serwis klimatyzacji, ponieważ w drodze naturalnego odparowania rocznie wycieka do 15% środka chłodzącego, dodatkowo żaden układ klimatyzacyjny nie jest idealnie szczelny, co również powoduję ubytki czynnika. Przykry zapach to bakterie i drobnoustroje dostające się do wnętrza auta przez kratki nawiewu, które mogą wywoływać katar, kaszel, łzawienie oczu i reakcje alergiczne.

klimatyacja

  •       Jeśli zauważyliście, że:
    • z nawiewów wydostaje się nie wystarczająco zimne powietrze,
    • siła nawiewu jest słaba,
    • szyby są zaparowane mimo włączonej klimatyzacji,
    • z układu klimatyzacji wydobywa się nieprzyjemny zapach,
  • powinno to Państwa skłonić do wizyty w naszym warsztacie.

W naszym serwisie samochodowym dokonujemy wszystkich czynności związanych z serwisem systemów klimatyzacji samochodowych wysokiej klasy najnowocześniejszym sprzętem Magnetti Marelli.

BMW SKODA TOYOTA AUDI VOLKSWAGEN SUBARU SAAB NISSAN MINI LEXUS KIA JEEP INFINITY VOLKSWAGEN MITSUBISHI VOLVO MERCEDES HONDA FORD FIAT CITROEN CHEVROLET LANCIA ALFA ROMEO OPEL